Штаб Тимошенко має намір зірвати виборчий процес, – джерела з команди кандидатки

2161

Про заплановані провокації повідомляють джерела з команди Юлії Тимошенко. Як пишуть журналісти «Актуально», в штабі кандидатки розглядають варіант зриву виборів через виведення своїх і лояльних до неї членів виборчих комісій для втрати кворуму. Причиною таких дій стали попередні дані екзіт-полів, згідно яких Тимошенко не виходить в другий тур.

В організації «Комітет виборців України» вже закликали членів ДВК не порушувати законодавство.

КВУ закликає членів ДВК не здійснювати протиправних дій, до яких їх спонукають штаби кандидатів. КВУ нагадує, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність. Наголошуємо, що ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин є кримінальним злочином, який карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк”, – наголошують у зверненні члени Комітету.

Про відповідальність за ухилення члена виборчої комісії від роботи комісії без поважних причин нагадав і запорізький нардеп Ігор Артюшенко.

«Тихенько надходять дані екзит-полів. Та я поважаю Закон та Кримінальний кодекс, особливо – ст.159-1, тому в цьому пості цифр жодних не буде.

Разом з тим, в штабі одного з кандидатів теж бачать ці цифри та вже волають “пропало всьо!”, а тому планують ряд незаконних дій: дати команду своїм та лояльним їм членам ДВК та ОВК збирати речі та йти з дільниць додому.

У зв’язку з цим звертаюсь до багатьох десятків тисяч членів комісій по всій країні – поважайте Закон!

По-перше, Ви складали присягу про те, що Ви усвідомлюєте свою високу відповідальність перед Українським народом та маєте чесно та сумлінно виконувати свої обов’язки.

По-друге, поважайте Кримінальний кодекс, бо ухилення члена виборчої комісії від роботи комісії без поважних причин карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

По-третє, і це головне, я переконаний, що Ви – свідомі громадяни України і не маєте виконувати злочинних наказів Вашого партійного керівництва», – написав парламентар на своїй сторінці у Фейсбук .

Як ми повідомляли раніше, в Гуляйпільському районі прихильниками кандидата Юлії Тимошенко здійснювався підвіз виборців на дільниці. «Перевізники» доставляли мешканців району на автомобілі ВАЗ 2109, і після голосування вимагали від них фото заповненого бюлетеню. Інформацію підтвердила жінка, яка знаходилась в автівці.

За фактами порушень було направлено звернення до правоохоронних органів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...