Спецпризначенці ЗСУ отримали нові девіз та символіку (ФОТО, ВІДЕО)

230

Від сьогодні у Сил спеціального призначення – нові емблема і прапор. Символіку особисто вручив Верховний Головнокомандувач під час робочої поїздки на Житомирщину.

Президент підкреслив, що й змінений девіз “Іду на ви” – теж важливий елемент перетворення. Не радянські слогани, а слова Київського князя Святослава Хороброго відтепер надихатимуть спецпризначенців у бою.

– Днями підписав указ щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та штандарта Командувача. Відтепер їхнім девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: «Іду на ви!», які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів.

Вдячний також нашим партнерам з країн-членів НАТО за допомогу у розвитку спроможностей Сил спеціальних операцій. Завдяки залученню професійних інструкторів із США, Польщі, Литви, Естонії, Латвії кваліфіковану підготовку пройшли українські інструктори, – написав Президент на своїй сторінці у Facebook.

На Житомирщині Петро Порошенко відвідав новий навчально-тренувальний центр ССО. Ще п’ять років тому на місці центру було голе поле. Сьогодні сучасний навчально-тренувальний центр  містить декілька тирів, ділянку для стрільби з автоматів та гранатометів, тренажери, смугу перешкод і навіть стрибків з парашутом. Президент переконує – це лише початок оновлення і справжнього укріплення армії. В цьому році в розвиток бази вкладуть ще 45 мільйонів гривень.

– Щодня триває інтенсивне нарощування бойового потенціалу. Підрозділи спецпризначенців отримують нові і модернізовані зразки озброєння, військової техніки, сучасні засоби зв’язку, сучасні елементи екіпірування, – наголосив Президент.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...