Стало відомо скільки часу залишили церквам на добровільне перейменування

95
Фото: Google.com

За два місяці релігійні організації мають добровільно внести зміни до своїх назв.

Народний депутат Олександр Бригинець повідомив журналістам, що згідно з законом реєстрацію релігійних організацій, які добровільно не внесуть змін до своїх назв, скасують.

«Кожна церква має свою реєстрацію. Якщо релігійні організації не виконають норму закону, то реєстрація буде скасовано і вони мають заново подати документи. Є добровільна частина – це два місяці. Після того, як ця добровільна частина, можливо, не буде виконана, то через дев’ять місяців буде застосований момент скасування реєстрації», – говорить він, повідомляє «Укрінформ».

Нагадаємо, 20 грудня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за медами України в державі, яка законом визнана такою, oj здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території».

Таким чина УПЦ МП має змінити назву на Російська православна церква в Україні. За даними центру Разумкова, станом на 2018 рік, до УПЦ МП відносять себе 19,1% православних України.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...