Старенька мешканка Західної України зробила вчинок, який зворушує до глибини душі

289
Фото - ілюстраційне
Більше 270 тисяч гривень бабуся пожертвувала на допомогу українській армії. Жінка вказує, що дуже хоче допомогти виграти війну.

90-річна жителька Західної України переказала на допомогу військовим 10 тисяч доларів. Про це написала команда фонду «Повернись живим» на своїй сторінці у Facebook.

“10 000 дол. Таку суму щойно на рахунок фонду «Повернись живим» переказала жителька західної України, якій більше 90 (!) років. Ми не можемо публікувати її фото та називати її ім’я, але можемо розповісти, що вона, проста жінка, слідкує за сторінкою фонду у Facebook, знає як звуть наших співробітників і, звісно, вболіває за майбутнє України, – коментують на сторінці фонду. 

Такий вчинок не може залишитися осторонь. Ця добра справа зворушила волонтерів, користувачів соцмережі та нашу редакцію.

Ми пишемо цей пост і плачемо. Плачемо від радості. І справа не у величезному переказі. Справа у тому, що в свій вік “за 90” жінка каже: “Дуже хочу допомогти виграти війну. Ви за мене не хвилюйтеся – гроші на ліки собі лишила!”.

Співробітники фонду повідомили, що кошти, переказані благодійницею, будуть спрямовані на допомогу бригадам, чиї пункти постійної дислокації (ППД) знаходяться в Івано-Франківській, Львівській, Волинській та Закарпатській областях.

Редакція Forpost дякує героїчній жінці та бажає міцного здоров’я! З такими людьми ми переможемо!!! ??

Користувачі соцмережі також розчулені та виказують бабусі свої найщиріші подяки.

Читайте також: Запорізький кіборг показав учням пізнавальні фільми

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...