Топи європейської політики подякували Президенту Порошенку за виведення України з колапсу

378

Черговий сигнал від європейських партнерів – правління престижної міжнародної конференції YES прибуло в Київ аби привітати Президента із проведенням чесних демократичних виборів. Топи європейської політики згадували події п’ятирічної давнини в Україні і дякували Петру Порошенку за те, що вивів країну з колапсу. Самого Главу держави запросили на вересневу конференцію Ялтинської Європейської Стратегії і підкреслили – українські вибори важливі для безпеки всієї Європи.

– Перший тур був демократичним, чесним і вільним. Що посилає надзвичайно потужний сигнал решті світу, чого ви досягли. Ми пам’ятаємо, якою була ситуація п’ять років тому. Коли країна була на межі політичного, військового і фінансового колапсу. І ми надзвичайно переживали за долю України. А тепер я приїхав сюди – і побачив прекрасний перший тур, і підготовку до другого в абсолютно нормальній європейській демократичній традиціъ, – зазначив Карл Більдт, Міністр закордонних справ Швеції (2006-2014) 

Екс-Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен відзначив ефективність реформ, що впроваджувались в Україні останні п’ять років.

– Я також хочу привітати вас з реформами, які ви впроваджували останні 4-5 років. І хоча є ще багато речей, які ще треба зробити, ми усвідомили, що ще більше було зроблено за останні роки, більше ніж за всі роки української Незалежності. Я сподіваюся, ви залишатиметеся на цьому шляху реформ, – наголосив політик.

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...