У 9-й міській лікарні Запоріжжя пацієнтів не приймають на операції через відсутність знеболювального (відео)

4616
Фото - ілюстраційне
Зірвалися навіть планові операції. Тепер лікарню чекає перевірка СБУ, яка знайде винного у медичному колапсі.

В одній із найбільших запорізьких лікарень стався скандал: лікарі відмовилися приймати пацієнтів на операції, які навіть були завчасно заплановані. Аргументували свої дії в медзакладі тим, що  нібито не встигли вчасно закупити знеболювальне. Під кабінетами лікарів збираються десятки людей, яким терміново потрібне хірургічне втручання, проте медики лише розводять руками. Громадяни зазначають, що вже витратили на підготовку до операцій тисячі гривень, але зараз не знають, що їм робити.

Мова йде про наркотичний засіб, який не можна просто купити в аптеці, бо його закуповує держава. Проте куди з лікарні раптово зникли наркотики? 

Виявляється, знеболювальне не встигли закупити, бо нібито зірвався тендер. В адміністрації лікарні виправдовуються, мовляв, були не готові до аномального напливу пацієнтів через ожеледицю в січні.

“Что мне делать с пациентами? Отправить их домой? Пострадала вся больница и вся плановая хирургия!”, – розповів завідувач ортопедичного відділення 9-ї міськлікарні Ігор Руденко.

Проте, кілька днів дефіциту знеболювального раптово закінчилися просто під час зйомки програми “Надзвичайні новини”. Необхідні препарати керівництво лікарні позичило в інших медзакладах. Тепер 9-у міську лікарню чекає перевірка СБУ, яка знайде винного у медичному колапсі.

Детальніше дивіться за посиланням:

В одній з найбільших запорізьких лікарень перестали приймати пацієнтів на операції, бо немає знеболювального

Читайте також: Одна из больниц Запорожья шокировала состоянием палат для пациентов – ФОТОФАКТ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...