У Бердянську відкрили дитячий садок і реабілітаційний центр за 1,3 млн. євро (фоторепортаж)

135
Фото: прес-служба міської ради Бердянська
Реалізувати проект вдалося в рамках грантової програми Європейського Союзу.

У Бердянську відкрили новий дитячий садочок “Зіронька” та реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю. Реконструкція цих об’єктів була профінансована Європейським Союзом, повідомляє прес-служба міської ради Бердянська.

  
Фото: прес-служба міської ради Бердянська

Реалізувати проект «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ» вдалося в рамках грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Даний проект – єдиний у Запорізькій області, а роботи тривали більше 3-х років.  Загальний бюджет – 1 337 535 євро. Більшу частину витрат на необхідні роботи взяв на себе Євросоюз. Інші гроші надійшли від обласного та міського бюджетів.

У рамках проекту відбулася реконструкція будівлі: було збудовано нові переходи між корпусами; утеплено фасад; реконструйовано дах; замінено всі мережі, вікна та двері; змонтовано нову систему опалення; виконано необхідні роботи для забезпечення доступу маломобільних груп населення до будівлі.

 
Фото: прес-служба міської ради Бердянська

Також було закуплено усе необхідне для оснащення дитячого садка та Центру реабілітації: меблі; комп’ютери та оргтехніку; обладнання для харчоблока, медичних кабінетів, спортивної та музичної зали; обладнання для реабілітації; посуд, м’який інвентар, килими, жалюзі та штори; іграшки та навчальні засоби; обладнання для вуличних ігрових та спортивних майданчиків.

Відвідувати дитячий садок зможуть біля 120 дітей, а Центр реабілітації дітей-інвалідів – 130 вихованців щороку.

Читайте також: Во всех районах Запорожья в детских садиках есть места для малышей

загрузка...