У соціальних мережах з’явився текст документу про реалізацію «формули Штайнмаєра», який пікетують українці

1526
Фото: Google.com

Після того, як в російських ЗМІ з’явилася інформація, що представники України під час Тристоронньої контактної зустрічі в Мінську, підписали документ, про реалізацію так званої «формули Штайнмаєра», суспільство захвилювалося.

Ввечері президент Володимир Зеленський дав з цього приводу брифінг. Він запевнив, що діяв лише в інтересах українців, однак чи не переграли його великі політики, які знаходяться в Росії, Франції, Німеччини?

Адже сама формула це щось абстрактне, вона нічим не закріплена. Якщо коротко описати деякі пункти: припинення вогню, відведення військ, проведення виборів на окупованих Донбаській та Луганській областей, особливий статус цих областей, столиця отримує контроль над кордоном, бойовиків амністують.

Колишній представник України в робочі підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний опублікував текст «формули Штайнмаєра», який готується від імені ТКГ для глав держав «Нормандського формату».

На пряме запитання журналістів, чи підписала Україна текст «формули Штайнмайєра», Зеленський відповів: «Ми відповіли на лист пана Сайдіка, що ми узгоджуємо текст формули Штайнмайєра».

На LB вчора, 1 жовтня, вийшов матеріал де рішення очільника країни про імплементування в українське законодавство «формули Штайнмайєра» називають капітуляцією України. Згадуючи вище згадані пункти, не важко здогадатися чому.

Вночі на Майдан Незалежності в Києві, вийшли небайдужі громадяни, які не згодні з даним рішенням. Було присутньо близько 300 осіб. Мітинг пройшов мирно. За словами очевидців, на місце зібрання почали звозити «тітушок», яких назад розвозили автозаками.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...