У Запоріжжі командувач АТО та відомі ветерани розповіли, чому долучились до команди партії «Європейська Солідарність»

2823

29 червня Запоріжжя відвідав Герой України Михайло Забродський – український військовий, генерал-лейтенант, який в 2017-2018 керував Антитерористичною операцією.

Разом з ним з запоріжцями зустрілись відомі ветерани АТО: Олексій Петров, Гліб Бабіч, Олександр Погребиський, Валерій Прозапас та Андрій Хімічев.

На Алеї Слави учасники зустрічі пригадали події «яєчної неділі».

Ветеран АТО, офіцер запасу, підприємець, кандидат в мажоритарному окрузі №76 від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас розповів запоріжцям та побратимам про те, що бачив на власні очі у 2014 році, як мешканці міста відбивались від “руського міра” в яєчну неділю:

У квітні 2014 року на цьому місці ми дали бій «руській весні» та не дали сепаратистами захопити органи державної влади. Пройшло багато років, але, як ми бачимо, небезпека знову потрапити в лапи цього імперського хижака  нікуди не зникла. Тому нам треба знову згуртуватися, відстояти свою державність, дивитися один одному в очі та підтримувати спочатку на виборах, аби не дійшло до неприємних речей. У нас є шанс знову вийти на нормальний шлях розвитку. Я дуже гордий, що поруч зі мною такі люди як Андрій Хімічев, Саша Погребіський, Гліб Бабіч, Олексій Петров – це мої друзі перевірені роками, тобто це не просто люди, які випригнули не звідки і їх двічі показали по телевізору. Це люди, які воювали, які не монетизували свій патріотизм,  − розповів офіцер запасу Валерій Прозапас.

Член громадської ради при Міністерстві ветеранів Андрій Хімічев гордий тим, що балотується з такою сильною командою:

Я балотуюсь по округу № 77, а «Європейська Солідарність» − це мій свідомий вибір. Я бачив, що робилося п’ять років для армії, для країни. Ми вистояли, ми не дали російській навалі, зайти в наше місто Запоріжжя і просунутися далі вглиб України. Я не хочу спаплюжити усі ті досягнення, які були надбані за ці п’ять років. У квітні 2014 року, я не був присутній на «яєчній неділі» тому, що стояв біля кордону з Кримом у складі 79 ДШБ. Я гордий тим, що разом зі мною балотуються такі мужні хлопці, − сказав ветеран АТО.

Головним гостем заходу став Михайло Забродський − генерал-лейтенант Збройних сил України. Під його командуванням легендарна 95-та аеромобільна бригада здійснила низку операцій, що змінили хід російсько-української війни. Командував Високомобільними десантними військами України та силами Антитерористичної операції. Нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня і Данила Галицького. Під час виступу перед запоріжцями він пояснив, чому вирішив піти в політику саме з командою «Європейська Солідарність»: 

Це люди, за якими стоять реальні справи, це люди, які за п’ять років зберегли для нас країну: маневруючи на міжнародній арені, формуючи коаліцію, турбуючись про армію, Національну гвардію та решту складових сил безпеки і оборони. Відбираючи час від часу від лікарів та вчителів те, що потрібно було дати, давали військовим, бо питання стояло «так або ні» і це люди, за якими реальні справи. Люди, під керівництвом яких і Збройні сили, і Нацгвардія, і добровольці з весни 2015 року ні сантиметра нашої землі не віддали. Тому мій вибір – це «Європейська Солідарність»,зазначив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Зацікавлені запоріжці  охоче ставили питання ветеранам АТО та попросили поділитися їх думками, чому вони обрали для себе саме «Європейську Солідарність».

Якщо війна зайде у Верховну Раду, то армія отримає удар в спину, – зазначив ветеран АТО Олексій Петров, – Ні одне військо, навіть саме мотивоване, не витримає удару в спину. Що ми робимо? 21 липня у нас не буде голосування, хто самий гарний та самий розумний, буде голосування за нашу країну, за наше майбутнє і від нашого з вами вибору залежить завтрашній день. Коли до мене вчора в Дніпрі підходить жінка і каже: «Я не знаю, що робити…мені страшно», я кажу, згадайте 2014 рік: армія була пограбована, народ був в розпачі, воювали в касках та капцях, радіостанції радянського зразку, тобто, ми дуже «добре» були підготовлені до війни. Проте, ми вистояли усі разом. Ціна цьому – десятки тисяч загиблих українців, як мирних жителів, так і солдат. Зможемо ми вистояти зараз? Зможемо, але тільки всі разом! Зверніть увагу, хто до останнього боровся за українські національні інтереси в ПАРЄ: Ірина Геращенко — «Європейська Солідарність», Володимир Ар’єв — «Європейська Солідарність», Марія Іонова — «Європейська Солідарність»,підсумував Олексій Петров.

Олександр Погребіський заявив, що НАТО – це не тільки безпека, а це ще розвинута економіка.

Чому «Європейська Солідарність»? Тому що захищала і захищає. Бо розвивала і буде розвивати, вона чітко розуміє, хто є ворог і з ким ми маємо боротися. «Європейська Солідарність» не давала і не дає пустих обіцянок, за її плечима є великі здобутки, які ви бачите та знаєте. Головна мета – рухати країну в ЄС та НАТО. Тому, що НАТО – це не тільки безпека, а це  ще розвинута економіка, − наголосив ветеран АТО.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...