У Запоріжжі відбулась акція «Ні – капітуляції»

0
Поділилося
0
Переглядів
10 червня, в Запоріжжі пройшла Всеукраїнська акція. Під гаслом «Ні – капітуляції!» небайдужі зібралися під стінами місцевої обласної адміністрації. 
На думку учасників акції, заборона відповідати на обстріли російських найманців призведе до погіршення ситуцації в ООС і втрати незалежності та територіальної цілісності України.

Поштовхом для проведення акції стала заява колишнього президента України та представника у Мінській переговорній групі Кучми.

Запоріжці заявили, що «Припинити стріляти» – це заява для боягузів, тих, хто не хоче докладати зусиль до боротьби з ворогом. Учасники акції наголосили, що їм не потрібна «малоросія», не потрібен мир на умовах агресора – Росії, бо це – капітуляція. Мир має бути тільки на умовах України, і ці умови прості: повне виведення регулярних російських військ з території України, повне роззброєння терористичних угрупувань, миротворча місія ООН на кордоні РФ і України.

Ці вимоги були проголошені на запорізькому Майдані Героїв, після чого учасники акції традиційно разом заспівали Гімн України.

Вчора, найчисельніша кількість людей зібралися на акцію «Зупини капітуляцію» під Адміністрацією Президента у Києві.

Фото: Vitaly Besedin

загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода