Головна Новина дня У Запоріжжі відбулась акція “Ні – капітуляції”

У Запоріжжі відбулась акція “Ні – капітуляції”

1088
10 червня, в Запоріжжі пройшла Всеукраїнська акція. Під гаслом “Ні – капітуляції!” небайдужі зібралися під стінами місцевої обласної адміністрації. 
На думку учасників акції, заборона відповідати на обстріли російських найманців призведе до погіршення ситуцації в ООС і втрати незалежності та територіальної цілісності України.

Поштовхом для проведення акції стала заява колишнього президента України та представника у Мінській переговорній групі Кучми.

Запоріжці заявили, що “Припинити стріляти” – це заява для боягузів, тих, хто не хоче докладати зусиль до боротьби з ворогом. Учасники акції наголосили, що їм не потрібна “малоросія”, не потрібен мир на умовах агресора – Росії, бо це – капітуляція. Мир має бути тільки на умовах України, і ці умови прості: повне виведення регулярних російських військ з території України, повне роззброєння терористичних угрупувань, миротворча місія ООН на кордоні РФ і України.

Ці вимоги були проголошені на запорізькому Майдані Героїв, після чого учасники акції традиційно разом заспівали Гімн України.

Вчора, найчисельніша кількість людей зібралися на акцію “Зупини капітуляцію” під Адміністрацією Президента у Києві.

Фото: Vitaly Besedin

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...