У Запоріжжі водії громадського транспорту продовжують “працювати за власним графіком”

925
громадський транспорт
Фото: facebook.com

У Запоріжжі люди зафіксували черговий випадок відвертого хамства та свавілля зі сторони водія громадського транспорту, який, по суті, відмовляється виконувати свою роботу. Про це у соцмережі повідомляє мешканець  Святослав-Андрій Грушевський.

Інцидент стався вчора, 17 березня, близько 21:30. Водій тролейбуса, що слідував по маршруту №8 зупинився раніше своєї кінцевої зупинки – на площі Запорізькій, без пояснень “видворив” з салону пасажирів та поїхав далі. При цьому, в салоні залився один чоловік, який намагався добитися від водія відповіді на питання: “Чому так?”.

“Водій тролейбусу, який їхав по 8-ому маршруту, на зупинці “Площа Запорізька” неочікувано без попереджень заявив, що це кінцева зупинка. Коли в салоні залишався один молодий чоловік, який намагався пояснити неправомірність дій водія, останній просто зачинив двері та поїхав з бранцем в салоні!!!

Що цікаво, серед пасажирів був один громадянин Канади, який був просто шокований нашим “порядком”, нахабством і безкарністю водія. Таке відчуття,що в транспортній системі Запоріжжя працюють самі неадеквати” – пише Святослав.

Нагадаємо, як ми писали раніше, у Запоріжжі водій маршрутного таксі №5 самовільно вирішив припинити рух по своєму маршруту раніше, не доїхавши до кінцевої. При цьому в салоні знаходились близько десяти пасажирів. За таке нахабство один з них вирішив «помститися» маршрутнику, порізавши колеса його автобусу.

Читайте також: В Запорожской области обстреляли маршрутку с пассажирами — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...