У запорізькому військкоматі не всіх чоловіків допустили до зборів через переповненість штату – ФОТО

828
Скріншот з відео

Протягом 10 днів у Запоріжжі триватимуть збори й тактичні навчання бригади територіальної оборони. Цього разу до військкоматів прийшло у 1,5 раза більше цивільних.

Понад 2 тисяч резервістів отримавши повістку залишили роботу, домашні справи й приїхали навчатися військовій справі, щоб вміти оборонятися від ворога. Серед чоловіків новачки та ті хто вже має військовий фах.

«А як же? Чоловік має знати, як захищати своє місто, свою країну, своїх близьких і себе, зрештою. У молодості ми говорили, що маємо непохитно переносити «тяготы и лишения военной службы». Але взагалі-то я бачу, що тут «тягот и лишений», менше, ніж на радянській армії», – розповідає журналістам колега – Володимир, з радянської армії демобілізувався 30 років тому.

На зборні пункти військових комісаріатів прийшло понад 3 тисяч людей. Деяким поновили військовий облік, але до зборів не допустили, адже штат був вже повністю заповнений.

Розмістять резервістів у кімнатах колишнього училища. Попереду у них навчання на полігоні (триватимуть до 25 грудня). Стрілятимуть з автоматів, кулеметів, і гранатометів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...