В фільмі ВВС Зеленського та Тимошенко назвали кандидатами Коломойського

223

Як повідомляє Главком на думку олігарха, Україна потребує мільйонів Зеленських.

«Зеленський – це Коломойський № 1, а Тимошенко – Коломойський № 2». Так образно змалювала можливий склад другого туру президентських виборів виконавчий директор Центру протидії корупції Дар’я Каленюк в фільмі британської компанії ВВС «Чи зможе комік стати наступним українським президентом». На думку Каленюк, простежуються зв’язки олігарха Ігор Коломойського як з Володимиром Зеленським, який може стати сенсацією президентських виборів, так і з лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Сам Коломойський в цьому ж фільмі заявив, що для нього Зеленський – «це не персоналія, це певний символ зміни поколінь». На думку олігарха, Україна потребує мільйонів Зеленських.

В рейтингу найбагатших людей світу 2018 року, який формує видання Forbes, Ігор Коломойський посідає третій рядок серед українців після Ріната Ахметова та Костянтина Жеваго зі статком в 1,1 млрд доларів.

Найбагатшою людиною світу вдруге визнаний засновник і керівник Amazon Джефф Безос. Його капітал зріс на $19 млрд – до $131 млрд.

Джерело: glavcom.ua

загрузка...