В Запоріжжі посеред виборчого процесу замінили голову виборчої комісії. ОВК очолив колишній міліціонер, засуджений на 5 років за хабар

1022

Відповідне рішення нещодавно було прийняте в 79 виборчому окрузі, про нього Forpost повідомили спостерігачі, які працюють в окружній виборчий комісії.

Новим головою ОВК призначили колишнього заступника начальника слідчого відділення Василівського районного відділення ГУМВС України в Запорізькій області Миколу Духонченко. Як повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя», в 2015 році його було засуджено на 5 років тюрми за хабар в 12 тисяч гривень за злиття справи по наркотикам.

Згідно з матеріалами, Микола Духонченко під час розслідування одного із проваджень у 2015 році дізнався про збут однією із осіб «Метамфітаміну». Тоді у слідчого виник умисел на одержання хабаря від цієї особи – для невнесення до реєстру досудових розслідувань інформації про злочин. Для цього він зустрівся із цією особою і повідомив про необхідність передачі 1 тис. дол. хабаря (надалі за проханням зменшив до 300 доларів та 5 тис. грн). Наступного дня біля обласної бібліотеки він отримав 5 тис. грн, а під час другої зустрічі ввечері – ще 300 доларів (загалом за два рази – 11,7 тис. грн), – пишуть журналісти.

Міліціонера затримали за підозрою у злочині за ч.3 ст.368 кримінального кодексу (отримання неправомірної вигоди) у провадженні № 42015080000000362 від 2015 року.

Суд визнав Духонченка винним, призначив 5 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах, пов`язаних із виконанням функцій представника влади на три роки; із конфіскацією всього особистого майна, а також позбавленням спеціального звання – капітан міліції, – повідомляють «Наші гроші».

Зараз Микола Духонченко працює адвокатом.

 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...