В Запорізькій області відбудуться масштабні вибори

136

29 квітня мешканці семи новоутворених громад області обиратимуть голів та депутатів, а ще в одній громаді відбудуться довибори.

Перші місцеві вибори відбудуться в Новоукраїнській, Михайлівській, Роздольській, Олександрівській Степанівській сільських та Мирненській і Михайлівський селищних об’єднаних територіальних громадах. Також довибори депутатів відбудуться в Водянській сільській ОТГ.

Очолити сільські та селищні громади мають бажання двадцять кандидатів на пост голів за підтримки різних політсил. Висуваються або йдуть на вибори за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» п’ять кандидатів.  Двоє кандидатів висуваються від Аграрної партії, один від УКРОПу і один від Радикальної партії Олега Ляшка.

В списках кандидатів зареєстровано одинадцять самовисуванців, один з них – член партії «Опозиційний блок».

Також в кожній громаді обиратимуть депутатів. Найбільша кількість кандидатів висувається за підтримки партії БПП «Солідарність». Наразі таких зареєстровано сто тринадцять осіб.

Минулого року в Запорізькій області відбулись три виборчих процеси – в квітні, жовтні і грудні. Члени новостворених громад віддали більшість голосів висуванцям, членам партії, або кандидатам, які йшли за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

При цьому в нашій області була зафіксована рекордна явка –  29 жовтня у виборчому процесі взяли участь 49,7%, виборців, що є однією з найвищих в останні роки.

загрузка...