Запоріжців закликають підтримати Президента на дебатах

33

19 квітня на Національному комплексі «Олімпійський» відбудуться дебати між кандидатами в президенти: Президентом України Петром Порошенком і представником партії «Слуга народу» Володимиром Зеленським. Участь Зеленського попередньо підтверджена. Якщо він дотримає слово, українці зможуть почути живі виступи обох претендентів на найвищу державну посаду. Запоріжців запрошують відвідати дебати і підтримати Президента Петра Порошенка.

«Виключно заради громадян України, які мають право почути обох кандидатів перед голосуванням. Виключно з поваги до закону України та чесних виборів. Закликаємо прийти прихильників Петра Порошенка і показати, що ми є, що наш кандидат має реальну підтримку, і що наш вибір – свідомий,закликають містян адміністратори пабліку «Запоріжжя підтримує Петра Порошенка».

Відвідувачів стадіону просять не брати з собою фаєрів, дудок, барабанів тощо. Замість атрибутики спортивних змагань глядачів закликають приносити прапори та символіку у державних кольорах України та Євросоюзу. У зв’язку з посиленими заходами безпеки глядачі допускаються на стадіон за попередньою реєстрацією.

Початок дебатів о 19.00. Рамки будуть відкритими на вхід з 16.30, вхід за списками та посвідченнями особи.

Зареєструватися можна за посиланням
Крім того, 19.04 відбудеться автопробіг «Додай драйву!» з кожного обласного центру до Києва. Прихильники Петра Порошенка приїдуть до столиці на власних авто і привезуть друзів.

Більше інформації тут.

загрузка...