Жителі Запоріжжя пропонують пустити комунальний транспорт до аеропорту «Запоріжжя»

559
Фото: Google.com

На сайті електронних петицій з’явилася пропозиція пустити комунальний транспорт на маршрути, які обслуговують маршрутки №4 та №37. Автор написав низку аргументів, які мають переконати суспільство.

Великогабаритні автобуси не мають повністю замінити маршрутки, а просто їздити додатково. На сьогодні, перевезення пасажирів до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» здійснюються лише приватними перевізниками, які обслуговують маршрут №4 та №37. У час пік люди потерпають від браку транспорту: салони переповненні. Більшість маршрутних таксі набирають пасажирів на декількох зупинках, потім не зупиняються, просто нікуди брати. При посадці пільговиків утворюється конфлікт. Водії відмовляються їх брати, а іншим транспортом сюди не доїхати.

Мікроавтобуси не пристосовані для перевезення дитячих візочків, чи інвалідних візків. Мами та люди з обмеженими можливостями позбавлені можливості дістатися до центру міста чи медичного закладу. Автобуси великої місткості взяли б на себе частину пасажирів, всі без виключень могли б дістатися до пункту призначення.

Петиція набрала 95 підписів, залишилося 59 дні до кінця голосування.

загрузка...