Своєю присутністю ми легітимізуємо режим Лукашенка: Ігор Артюшенко – про важливість перенесення зустрічі ТКГ в Мінську

95

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили події в Білорусі.

Народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко впевнений, що Олександр Лукашенко використає перемовини по Донбасу для легалізації виборів, тому тристороння зустріч не повинна відбуватись в нинішній Білорусі.

– Українська сторона має ініціювати перенесення зустрічі в тристоронньому форматі. Чому я так вважаю – тому що Мінськ, в якому зараз немає жодних демократичних прав і свобод, б’ють людей на вулицях і стріляють по ним – їздити туди українській делегації яка, я сподіваюсь, сповідує демократичні принципи, не можна саме з питань символізму. Давайте в Литву, чи в Польщу, чи в Болгарію – в якусь демократичну країну. Тому що інакше, якщо туди їде офіційно наша делегація в цих умовах, це означає, що ми легітимізуємо той режим, який є, і не помічаємо всього, що відбувається.

Значить ми не прямо, але опосередковано визнаємо результат цих виборів, бо наші представники будуть же зустрічатись з представниками білоруської влади.

А цього не можна робити, щоб ми своєю присутністю не легітимізували режим Лукашенка, – наголосив Ігор Артюшенко.

Згідно опитувань, які проводились в ході ефіру, думку Ігоря Артюшенка підтримали 91 % глядачів «Прямого».

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...