Таргани, антисанітарія та сморід: у Запоріжжі мешканці будинку стали заручниками сусідки (Відео)

629
Фото: zp_news

Іноді запоріжцям доводиться «воювати» не зі співробітниками ЖКГ чи КП з обслуговування житлових будинків, а з власними сусідами.

У соціальних мережах мешканці будинку, який розташований на вулиці Узбекистанській, 3 Дніпровського району, розповіли про безвихідне становище. В одній з квартир тут живе старенька бабуся, вона тягне сюди все сміття з вулиці. Люди страждають від страшної антисанітарії, тарганів та смороду в під’їзді. Вони намагалися з нею порозумітися, пояснювали, що в таких умовах жити не можливо. Однак жінка їх не розуміє.

Дописувачі порадили постраждалим для початку зібрати необхідну кількість голосів, щоб подати заяву в компанію, яка обслуговує цей будинок, або ЖКГ. Потім комунальники мають виїхати на місце події, скласти протокол й назначити дату, коли власник зобов’язаний прибрати своє помешкання. А також подати заяву до поліції.

На жаль, це непоодинокі випадки, коли пенсіонери роблять зі свого помешкання смітник. У більшості випадків вони просто нікому не потрібні, рідні ними не опікуються, соціальні служби теж. Тож маючи проблеми зі здоров’ям виникають такі ситуації.

Читайте також:У Запоріжжі під швидкісний потяг потрапила пенсіонерка

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...