Тимошенко піймали на брехні – слова відрізняються від дій

73

Тимошенко не виконує свої обіцянки, які дає іноземним партнерам – Артур Герасимов

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер привітав Президента України, Спікера парламенту з прийняттям вкрай важливого закону для збереження перемир’я на Донбасі і водночас розкритикував політиків, які виступили проти цього закону (Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, реєстр.№9153). Про це заявив Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов.

Він також зазначив, що під “окремими політиками”, перш за все,  малася на увазі Юлія Тимошенко, яка неодноразово запевнювала наших міжнародних партнерів, що вона виступає за встановлення миру на Донбасі.

“Юлія Тимошенко на публіці, на зустрічах з нашими партнерами, зокрема, представниками США, завжди заявляє, що вона та її політична сила виступає за встановлення миру на Донбасі та продовження санкцій проти країни-агресора. Нагадаю, під час зустрічі з радником Президента США з національної безпеки Джоном Болтоном з головами фракцій, Юлія Тимошенко також запевняла, що”Батьківщина” підтримає продовження Закону про особливості місцевого самоврядування, на якому тримаються санкції проти Росії. Але сьогодні, коли парламент приймав вкрай важливе рішення для продовження перемир’я, – вона голосує проти. Виходить, вона просто брехала на зустрічі з нашими партнерами”, – підкреслив Артур Герасимов.

Він також зазначив, що після продовження дії Закону про особливості місцевого самоврядування на Донбасі, Україна виконала свої зобов’язання, тепер конкретні кроки має робити Росія.

“Для мене є очевидним, що найбільшим противником продовження дії Закону про особливий статус Донбасу була саме Росія. Очевидно це і є причиною, чому Юлія Тимошенко не підтримала цей закон”, – наголосив Артур Герасимов.

загрузка...