Тіньовий «господар» країни – це Коломойський,–Валерій Прозапас

79

В ефірі телеканалу «Прямий» пройшло обговорення позиції президента в контексті розв’язання питань з агресором. Зокрема, в студії звернули увагу й на те, які сили ще можуть впливати на політику В. Зеленського.

Серед ключових спікерів програми був ветеран АТО та громадський діяч Валерій Прозапас. Він зокрема зазначив, що  Зеленський фактично немає шансів домовитись з Путіним. Україна здає агресору позиції, коли останній зі свого боку вже відкрито називає свої наміри.

«Путін не приховує своєї мети. Він відверто на весь світ просуває ідею, що українська держава не відбулася, що треба домовлятися за спинами українців. Міжнародна коаліція розвалена, дезорієнтоване та деморалізоване населення, до влади повертаються реваншисти та відверто проросійські кадри. Про яку домовленість з Путіним може йти мова, якщо ми відступаємо по всіх фронтах, у тому числі міжнародних та політичних – сказати важко», – прокоментував Валерій Прозапас.

В Офісі президента час від часу зростає кількість проросійських кадрів. Зокрема до влади повертаються люстровані чиновники та ті, що мали відверто антимайданну позицію. Останній приклад – Олег Татаров – заступник голови Офісу президента, а в минулому чиновник МВС часів Януковича. Як вважає офіцер запасу, ця людина повернулась до влади аби спровокувати населення на громадянський конфлікт.

«Ця людина з’явилась в ОП, щоб продовжити реваншистські устремління влади. Далі буде нівелюватися наша проєвропейська демократична спрямованість, а в суспільстві через медіа підмінятимуться герої. Якщо п’ять років ми жили в наративі того, що це була Революція гідності, яка дала можливість Україні відбутися майже як європейській державі, то тепер з нас робитимуть заколотників. Я думаю, що це все робиться спеціально, щоб спровокувати громадянський конфлікт», – зазначив ветеран.

Валерій відзначає, що насправді частина суспільства не бачить справжнього акціонера нинішньої влади. Оскільки на спотворення інформаційної картини витратили вдосталь грошей ті, хто навіть не приховує устремлінь об’єднання з агресором.

Коломойський безпринципний ділок, який пограбував власну країну. Але є велика проблема, що правда та сприйняття цієї правди – це різні речі. Коломойський витратив величезні кошти, щоб спотворити інформаційний простір і, на жаль, левова частка українців не розуміє, що відбувається. Насправді тіньовий господар України – це Коломойський“, – сказав він.

Стосовно того чи буде Кремль йти назустріч Україні Валерій висловився, що справжніх кроків із боку Росії можна не чекати. Адже сам Путін не захоче цього робити.

«Путін не буде говорити з українцями і тим більше він не стане домовлятися з Зеленським. Українське суспільство досі живе риторикою тогорічних виборів та сподівається на повноцінний мир без капітуляції – цього не буде», – підвів висновок Валерій Прозапас.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...