Трамвай, який не так давно зібрали у Запоріжжі вже розвалюється – відео

1001

Трохи більше року тому в Запоріжжі зібрали перший трамвай власного виробництва. Задекларували величезну економію від такого виду оновлення трампарку. Як тільки трамваї вийшли на лінію, запоріжці зевернули увагу на додаткові зручності – А саме: низька підлога, новий тип кермування та висока місткість. Усе за європейськими стандартами, – розповідали в КП “Запоріжелектротранс”.

Втім, сьогодні запоріжці просто вражені європейськими стандартами по-запорізьки. Пасажир маршруту №10 поділився відео і фото, також розказав що відбувається у салонах через рік експлуатації.

“Металеві пластини, з яких складаються стінки трамваю очевидно повідвалювалися, їх не стали знову садити на спеціальні закльопки, а просто пришурупиши здоровенними цв’яхами та ще й так, що у деяких місцях стінки попрогиналися. Між стінками, на які спираються люди дірки шириною у два пальці, тож якoщо ненароком впустити туди особисту річ – про неї можна забути. Гайки та шурупи у деталях частково повипадали, особливо негативно це позначилося на дверях. вони закриваються лише з допомогою руки. Нещодавно мав нагоду проїхати у 10 маршруті кілька зупинок, на кожній ми мусили стояти по кілька хвилин, щоб двері нарешті зачинилися – розповідає пасажир Владислав”

Хлопець також зафільмував усе та ділиться із запоріжцями. Поляки таку роботу назвали б – “сам пан склєпав”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...