Три години в черзі: запоріжці показали черги хворих до лікарів (ФОТО)

3701
Фото: допис місцевого жителя у соціальних мережах

Запоріжці вже не вперше обурюються через недотримання карантинних заходів у лікарнях, зокрема основна проблема – довжелезні черги. Хворі пацієнти з температурою чекають декілька годин аби потрапити на прийом до лікаря. При цьому звісно немає жодної дистанції.

Фото звичайного ранку однієї запорізької поліклініки опублікував місцевий мешканець в соціальній мережі. Під дописом зібралось чимало коментарів. Деякі запоріжці звинувачують місцеву владу, дехто адміністрацію поліклініки за халатність. Але всі обурюються, що в таких умовах неможливо дотримуватись обмежень – всі один одного заражують.

«Поліклініка 4, прийом до лікаря температурних хворих. Від нас вимагають дотримання дистанції, але медикам, керівництву району та міста не до цього…»,- підписав автор допису.

Скірншот під дописом з фото.

Так, коментатори розповідають історії з власного життя. Одна з користувачок соцмережі – Марія розповіла, що за наявності пневмонії вона не змогла потрапити на рентген, занадто великі черги. Є навіть випадки, коли людям з температурою доводилось 3,5 години чекати на огляд.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...