На минулій сесії Запорізької міськради депутати прийняли скандальне рішення про побудову в людних місцях Запоріжжя наземних (!) бетонних споруд, які використовуватимуться в тому числі як торгівельні точки. На проєкті добре видно, що частина приміщення навіть оздоблена скляним фасадом.
Ініціатори проєкту заявили, що це — укриття.
Всі депутати фракції «Європейська Солідарність», які були присутні на сесії, не дали жодного голосу, за цей злочинний проєкт. В той час 37 з 47 депутатів з інших фракцій підтримали скандальне рішення.
«Слуга Народу» — 9 голосів, «Єднання» — 9 голосів, «Нова Політика» — 6 голосів, «Позафракційні» — 13 голосів. До речі, серед них є і секретар міськради Анатолій Куртєв, якого підозрюють у незаконному збагаченні.
Імена всіх, для кого в прифронтовому Запоріжжі торгівля пріоритетніша за безпеку — в поіменному голосуванні.
Нагадаємо, депутати-військові виступали категорично проти цього проєкту, адже нічого спільного з безпекою ці «мафи-укриття» не мають. Але більшість вирішила — у Запоріжжі замість обіцяних укриттів встановлять наземні торгівельні кіоски.
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp