Турчинов відповів Зеленському на “закид” і запропонував реалізувати наступ на Крим

44
Турчинов зробив заяву щодо Криму, шо еаразі є можливість відвоювати Крим

Колишній секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов, який нині очолює штаб партії «Європейська солідарність», відповів президенту, що наразі у Володимира Зеленського «є всі можливості, на відміну від 2014 року, реалізувати наступ на Крим».

Під час святкування Дня Незалежності Володимир Зеленський заявив, що всі хто «без бою подарував частину території» мають давати свідчення.

На це висловлювання Володимира Зеленського відреагував Олександр Турчинов:

Багато людей причетних до цього, починаючи від Януковича і тих, хто знищував обороноздатність нашої країни. Але, на жаль, допитуватись будуть не вони. Допитувати вони будуть намагатися тих, хто сьогодні опонує цій владі. Але у пана Зеленського є всі можливості, на відміну від 2014 року, реалізувати наступ на Крим, і ми йому готові в цьому допомогти. Але, на превеликий жаль, я боюся, що «договорняк» із Росією для нього значно важливіший, ніж захист української землі.

Нагадаємо, що після втечі експрезидента Віктора Януковича в 2014 році, Олександр Турчинов тимчасово виконував обов’язки голови держави.

Нагадаємо, що вчора у Запоріжжі пройшло святкова хода “Марш Волі” до Дня Незалежності України. На святкування прийшли більше тисячі запоріжців.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...