У 2019 році розпочнеться будівництво першого нового летовища в Україні: “повітряні ворота” збудують між Дніпром та Запоріжжям – Омелян

1308
Ілюстрація - https://www.flyuia.com/ua
Гроші на перший новий аеропорт в Україні заклали в державний бюджет 2019 року.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, на своїй сторінці в Фейсбук, анонсував будівництво нового аеропорту в Україні. За його словами, летовище буде збудоване в Солоному, між Дніпром і Запоріжжям.

– Перший транш складатиме 200 млн грн. і за два роки мільйони мешканців Придніпров’я отримають суперсучасний аеропорт. Це правильне стратегічне рішення для країни – збудувати нові повітряні ворота для Дніпра, Запоріжжя та, потенційно, Кривого Рогу, а не безконечно ремонтувати старе, ведучи перманентну боротьбу за відкрите небо!, – повідомляє Володимир Омелян.

Міністр назвав двома перемогами, завдяки Президенту України Петру Порошенку, передбачені в проекті держбюджету 200 млн. грн. на будівництво нового аеропорту та 500 млн. грн. на Укрпошту. Останні кошти будуть спрямовані виключно на фінансування заробітної плати для поштарів в найменших населених пунктах України.

“Тепер головне, щоб проголосували в парламенті. Тримаємо пальці схрещеними”, – додав Омелян.

Читайте також: У Запоріжжі Луку викликали до СБУ

загрузка...