У 2019 році у Запорізькій області на ремонт доріг виділять кругленьку суму

42
Фото: Google.com

Цього року у Запорізькій області розпочали масштабний ремонт доріг. У жовтні у Службі автомобільних доріг повідомили завершення робіт на 17 об’єктах поточного середнього ремонту доріг у кожному районі області. Влада запевняє, у 2019 році роботи не зупиняться.

На наступний рік на розвиток дорожньої мережі з бюджету країни можуть виділити субвенцію у розмірі 701 млн. 831,9 тис. грн., пише 061. Крім того, в держбюджеті обіцяють закласти 1 млрд. на реконструкцію дороги Запоріжжя – Маріуполь. Власне, ця траса, а також Запоріжжя-Бердянськ є пріоритетними.

Ремонт ділянки дороги Н-08 від Запоріжжя до кордону з Донецькою областю у 2019 році передбачається фінансувати коштом окремої бюджетної програми та засобів Дорожнього фонду. Всього в межах області розташовано 170 км дороги. Згідно з очікуваннями, у 2019 році буде відремонтовано та приведено в нормативний стан більша частина її загальної протяжності. Також заплановано ремонт дороги Василівка-Бердянськ, кошти на який передбачається отримати від митного експерименту.

У минулому році з бюджету було виділено субвенція у розмірі 497,7 млн. грн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...