У 2020 році випускники шкіл мають змогу відмовитися від ЗНО

531
Фотоілюстрація

Було проголосовано за законопроєкт №3669 про звільнення випускників 2019/2020 року від проходження державної підсумкової атестації. Проте це не означає, що ЗНО скасували. Учні мають змогу проходити чи не проходити незалежно оцінювання за власним бажанням.

В тексті вказано:

«У зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19), здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Вони мають право пройти державну підсумкову атестацію, в тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням».

ЗНО не скасовується. Законопроєкт робить добровільною здачу ДПА у формі ЗНО. Очікується, що таким чином зменшиться кількість учнів, які здаватимуть оцінювання, на третину.

Увага! Якщо абітурієнт відмовляється від ЗНО, потрібно до 25 червня написати відвідну заяву. Бали виставлятимуться на основі попередніх оцінок. Для того, щоб пройти оцінювання потрібно просто прийти в призначений час до пункту тестування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...