У Бердянську посилюють заходи безпеки – в одному з санаторіїв спалах коронавірусу

2193
Фотоілюстрація

В курортному місті Бердянську Запорізької області погіршилася ситуація – спочатку повідомлялося про поширення коронавірусу серед медиків, тепер стало відомо, що в одному з санаторіїв у людей, які там відпочивали, виявили Covid-19. У Зв’язку з цим було прийнято рішення посилити карантин.

Про це стало відомо сьогодні, 21 липня, під час онлайн засідання позачергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій, повідомляється на сайті Запорізької області, повідомляється на сайті облдержадміністрації. 6 постояльців санаторію «Арктика».

Бердянському міському голові доручили запровадити додаткові обмежувальні заходи та спільно з ГУНП та підрозділами Національної гвардії України посилити контроль за виконанням на території міста постанови Кабміну 392 «Про встановлення карантину».

Нагадаємо, станом на 19 липня в 10 працівників «швидкої» виявили коронавірус. Бригада надавала допомогу пацієнту, який хворів на Covid-19, від нього заразився 1 медичний працівник. Потім вже інфекційна хвороба почала поширюватися серед медиків.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...