У центрі міста Запоріжжя руйнується пам’ятка архітектури – фото

271
Скріншот з сюжету "Телеканал TV5"

У центрі міста просто на очах руйнується пам’ятка архітектури. Мова йде про будинок № 175, що на проспекті Соборному. Повідомляє “Телеканал TV5“.

Його обслуговує керуюча компанія “Запоріжремсервіс”, якій щомісяця кожна квартира за утримання будинку сплачує 200 грн. Проте компанія реагує тільки на аварійні виклики мешканців.

Будинок сповнений комунальних проблем – ржаві труби, оголені електромережі, затоплений підвал, потріскані стіни, дірявий дах.

“Зараз за управління будинком боряться дві керуючі компанії – “Запоріжремсервіс” та “Місто для людей”. Вони між собою не можуть поділити будинок і обов’язки по ньому”, – говорить мешканець будинку № 175 на пр. Соборному Антон Воронов.

“Управляючий приходив і відзначав проблеми, але вже тиждень нема жодної реакції від нашої керуючої компанії. Хочу усі знають, що рішенням Запорізької міської ради цей будинок було віднесено до переліку історичних пам’яток архітектури міста”, – коментує ситуацію мешканець будинку № 175 на пр. Соборному Олександр Серьожечкін.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...