У центрі Запоріжжя все ніяк не відремонтують студентську поліклініку

428
Фото: Google.com

Студентську поліклініку, яка розташована на проспекті Соборному, 59, у 2016 році обіцяли відремонтувати за рік. Відтоді пройшло вже три роки, однак коли ремонтні роботи закінчаться достеменно не відомо.

За цей час запоріжці встигли обговорити чимало чуток: що поліклініку хочуть закрити, будова «приглянулася» невідомій особі, тому ремонт так й затягується. На одному з засідань Запорізької міськради директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міськради Вікторія Ушакова, під час звіту доповідала, що медичний заклад збираються реорганізувати, що в майбутньої це дає можливість розширити поліклініку. Проте наразі її навіть відремонтувати не можуть.

На своїй сторінці у Facebook журналіст Олександр Верьовкін зауважив, що студентську поліклініку ремонтують більше, ніж будували «Славутич-Арену».

«Для порівняння, підприємець Бадовський за технологіями 1882 року збудував це приміщення з нуля за два роки. І я впевнений, що в порівняльних цінах він витратив на це набагато менше, ніж зараз витрачають на лишень ремонт. Тому що він був Хазяїн!
Іще порівняння. «Славутич-Арена»: за мера Карташова будівництво почалося з нуля у 2004 і 29 липня 2006 «Славутич Арену» урочисто відкрили», – пише він.

На ремонт було виділено дев’ять мільйонів гривень. На час проведення робіт персонал медзакладу переїхав на вулицю Залізничну.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...