У центрі Запоріжжя встановили близько 100 капканів (ФОТО)

750
Фото: ТВ-5

Сьогодні, 10 вересня, у центрі міста на площі Маяковського активісти влаштували акцію на підтримку політв’язнів, які зараз знаходяться за ґратами в РФ.

Загалом, встановлено 86 капканів. Кожен з предметів символізує незаконно ув’язненого українського громадянина правоохоронцями Росії та окупованого півострову Крим.

Також тут встановили інформаційний стенд, аби кожен міг ознайомитись з подробицями інсталяції (важливість й т.і.). А головне – інформацію про тих, кого зараз утримує країна агресор.

Нагадаємо, Запоріжжя – п’яте місто з 10-ти у регіональному турі на підтримку українських політичних ув’язнених та військовополонених “В’ЯЗНІ КРЕМЛЯ”. Організатори і партнери акції: правозахисні організації (Центр прав людини ZMINA, Кримська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод), кампанія #SaveOlegSentsov, Об’єднання родичів політв’язнів Кремля. Метою акції є привернення уваги громадськості до українських політичних в’язнів, яких утримує російська влада, у тому числі кримських татар. Однією з головних ідей проведення акцій є підтримка самих політв’язнів та їхніх родичів і прояв солідарності.

Фото: ТВ-5

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...