У депутата Верховної Ради підтвердили коронавірус

316
Фото фейсбук Сергій Шахов

У депутата Верховної Ради від групи «Довіра» Сергія Шахова вивили коронавірус. Про це повідомив нардеп особисто на своїй фейсбук сторінці.

«Взяли аналізи на коронавірус. Тільки сьогодні зателефонували мені з лабораторії і сказали, що підтверджується коронавірус. Відразу хочу всім зазначити: це не так страшно, як його малюють. Треба прибирати паніку. І якщо Шахов хворий на коронавірус, і я отримаю документ з державної лабораторії, що я все-таки захворів, немає питань – буду доповідати кожен день, що відбувається з моїм організмом», – говорить депутат.

До парламенту прибули співробітники Міністерства охорони здоров’я:

«Співробітники Міністерства охорони здоров’я вже прибули до Верховної Ради України для проведення необхідних дій. …зараз встановлюються всі особи, які контактували з вищезазначеним народним депутатом, для проведення необхідних тестів», – йдеться в повідомленні.

Зараз пан Шахов знаходиться на самоізоляції.

У комітетах, в роботі яких брав участь політик, будуть проведені санітарно-епідеміологічні заходи.

В пресслужбі Апарату Верховної Ради зазначають, що нардеп Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року був відсутній.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...