У дитячих закладах Запорізької області діток годували неякісною їжею

75
Фото пре-служби ГУНП у Запорізькій області

Правоохоронці встановили, що підприємці у змові з посадовцями організували злочинну схему з привласнення бюджетних коштів. Страждали від дій шахраїв діточки.

З 1 січня 2017 року по теперішній час посадові особи маючи доступ до бюджетних коштів змовились з підприємцями. До бюджетних закладів Запорізької області, інтернатів включно, постачалася невідповідна за договорами продукція.

Фото пре-служби ГУНП у Запорізькій області

Неякісною їжею, яка не відповідала санітарно-епідеміологічним нормам, годували робітників соціального закладу, вчителів, співробітників сфери охорони здоров’я й т.і.

Відомо, що підприємство здійснювало закупівлю молочної продукції нижчої категорії, на власному складі замінювались етикетки з продукції кращої якості. Якщо термін зберігання «молочки» завершувався – змінювалось маркування дати виробництва.

Фото пре-служби ГУНП у Запорізькій області

У рамках розслідування кримінального провадження, відкрито за ознаками ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем), працівники Управління захисту економіки та Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області провели санкціоновані обшуки в одному зі складів Запоріжжя. Поліцейські вилучили документацію, печатки, неякісну продукцію.

Триває розслідування.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...