У Дніпровській області правоохоронці для підвищення показників змушували людей вчиняти злочини

93

Встановлено, що правоохоронці Павлоградського відділу поліції ГУ НП у Дніпровській області задля «покращення статистики» протягом 2019-2020 рр. вчиняли ряд протизаконних дій.

Упродовж року з метою швидкого розкриття та розслідування злочинів проти власності, громадської безпеки та у сфері обігу наркотичних засобів, та для підвищення показників у роботі відділу поліції примушували місцевих жителів через підкуп, надання психотропних речовин та наркотичних засобів, вчиняти злочини під контролем поліцейських. Крім того, з метою спонукання у визнанні особами вини у злочинах, до останніх застосовували заходи психологічного та фізичного насильств.


У підозрюваних за місцем проживання та роботи проводилися санкціоновані обшуки (понад 20), під час яких вилучені речові докази, що доказують фальсифікацію кримінальних проваджень, засоби катування та інші докази, які підтверджують злочинну діяльність співробітників поліції.

Затримано 7 учасників злочинної організації прокурорами Київської області спільно зі співробітниками територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, ГУ БКОЗ та ГУ ВБ СБУ. Серед затриманих начальник вище згаданого відділку, його заступник та 4 оперативних працівники.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...