• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна ВІЙНА

У Гуляйполі поліціянти затримали чоловіка, який продавав боєприпаси

від redaktor_news
05.05.2024
В ВІЙНА, Головне, КРИМИНАЛ, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
0
2
Поділилося
42
Переглядів
FacebookTwitter

Раніше судимий 59-річний житель прифронтового містечка збував гранати на території району. Правоохоронці задокументували його протиправну діяльність. За скоєний злочин зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі.

У квітні 2024 року працівники сектору кримінальної поліції відділення № 1 (Гуляйполе) Пологівського райвідділу поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцевий житель займається збутом боєприпасів.

У межах кримінального провадження, відкритого за фактом злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, оперативники та слідчі провели низку заходів і задокументували протиправну діяльність чоловіка.

Наприкінці квітня фігурант за 2000 гривень продав своєму «клієнту» два корпуси гранат Ф-1 та два запали типу УЗГРМ.

2 травня поліцейські затримали його одразу після збуту чергової партії «товару» — двох гранат та підривачів.

у гуляйполі поліцейські затримали чоловіка, який продавав боєприпаси

Цього ж дня правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання затриманого. У його будинку виявили корпус гранати та 2500 гривень, ймовірно отримані в результаті протиправної діяльності. Всі вилучені речові докази направлені на експертні дослідження.

у гуляйполі поліцейські затримали чоловіка, який продавав боєприпаси

На цей час під процесуальним керівництвом Пологівської окружної прокуратури зловмиснику вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

 

 

 

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

 

Попереднє повідомлення

У Бердянську ліквідували колаборанта

Next Post

В ГУР назвали прізвище організатора катівні у Бердянську, якого підірвали в авто

Next Post

В ГУР назвали прізвище організатора катівні у Бердянську, якого підірвали в авто

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

«Форпост» - це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов'язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media@gmail.com

  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media