У росіян є новий привід для паніки: Порошенко підписав закон про визнання ветеранів ОУН та УПА учасниками бойових дій

75
Фото: Google.com

На початку грудня Верховна Рада прийняла зміни до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», якими передбачено нове формулювання щодо осіб, які належать до учасників бойових дій. Президент його підписав.

Законом до переліку учасників бойових дій додаються особи, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України в ХХ столітті в складі Української повстанської армії, Української повстанської армії Тараса Боровця (Бульби) «Поліська Січ», Української народної революційної армії (УНРА), Організації, народної оборони «Карпатська Січ», Української військової організації (УВО), озброєних підрозділів Організації українських націоналістів, і, відповідно до закону «Про правовий статус і вшанування пам’яті борців за незалежність України в ХХ столітті», визнані борцями за незалежність України.

Закон зазначений під №8519 на порталі Верховної Ради.

Таким чином Рада розширила перелік воїнів УПА, які мають право на пільги за таким статусом. Раніше учасниками бойових дій визнавали тільки тих воїнів УПА, які брали участь в бойових діях проти німецько-фашистських загарбників на території окупованої України в 1941-1944 році.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...