Стратегія Луки – Кугатов купував наркотики для себе, а не на продаж

5252
Фото: Google.com

Вчора, 29 листопада, ми повідомляли про затримання правоохоронцями священнослужителя Російської церкви – ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору, що знаходиться у місті Запоріжжя, Євгенія Кугатова. На «Новій пошті» він отримав посилку з наркотиками з Черкас.

Відповідь митрополита Луки не забарилася, він вже обдумав стратегію своєї поведінки. Зараз суспільство вигідно переконати в тому, що помічник Луки купував наркотики для себе, а не на продаж, як це було зрозуміло з першої інформації від правоохоронців. Суть повідомлення митрополита полягає в тому, що його помічник Кугатов просто хвора людина, яка страждає від наркозалежності. Варто розуміти, вживання наркотиків та їх розповсюдження передбачають різну міру покарання.

На своїй сторінці в телеграм він сповістив підписників, що знав про наркозалежність підлеглого, проте сподівався, що чоловіку вдалося позбавитися від наркотиків назавжди. Пообіцяв прийняти всі необхідні міри у відношенні до затриманого клірика та всіляко допомагати в розслідуванні.

Водночас, у звичній для себе манері, звинуватив ЗМІ в брехливості, наголошуючи на тому, що результати експертизи вилученої речовини ще не оголошували.

«Ложьдомыслывыдумкипопытки сыграть на чужой беде – все это очередное дело отца лжи», – пише він.

Цікаво, якого змісту був би коментар, якщо б подібне трапилося з представником Української церкви.

Прес-служба ГУНП у Запорізькій області повідомляє:

«29 листопада близько 17:00 працівники Дніпровського відділу поліції в одному з відділень пошти виявили у чоловіка 1984 року народження наркотики. Речовину близько 1 гр. Вилучили та направили на експертизу. За даним фактом відкрито провадження за ознаками ч. 1 ст 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...