У військовій частині в Запоріжжі зафіксували спалах коронавірусу

327

У військовій частині 3026 Національної гвардії України зафіксовано три випадки захворювань військовослужбовців частини коронавірусною хворобою COVID-19.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Один з них – військовослужбовець строкової служби, який 11 вересня повернувся з відпустки, з Черкаської області. Перші ознаки захворювання з’явились 20.09.2020 року. Два інших хворих – військовослужбовці за контрактом, які знаходяться у штаті чергової служби частини, поскаржилися на погіршення стану здоров’я 20.09 та 23.09.2020 року”, – повідомили в Нацгвардії.

Військовослужбовців в екстреному порядку направили у медичні заклади м. Запоріжжя, де їм провели діагностичні обстеження методом ПЛР, які показали позитивні результати.

Наразі військовослужбовці проходять лікування в ДУ «ТМО МВС України по Запорізькій області»: військовослужбовець строкової служби – в стаціонарних умовах, військовослужбовці за контрактом – амбулаторно в умовах самоізоляції під контролем медичних працівників військових частин 3033 і 3026 та ДУ «ТМО МВС України по Запорізькій області».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...