У ВР зареєстрували законопроект про обов‘язковість дебатів кандидатів у Президенти перед другим туром

676

Про це кілька хвилин тому повідомила  перша заступниця Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Законопроект зареєстрований спільно з Марією Іоновою.

Політикиня нагадала, що цей же законопроект вона реєструвала в ВР попереднього скликання, щоб примусити Віктора Януковича прийти на дебати та відкрито виступити перед українцями та опонентом. Тоді депутати не підтримали законопроект і навіть не внесли його до порядку денного. Сам же кандидат так і не наважився поспілкуватися зі своїм політичним опонентом.

Варто зазначити, поки триває підрахунок голосів, уже зрозуміло, що до другого туру президентських виборів пройшли Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Останній усіма можливими способами ховається від журналістів та не відповідає навіть на найпростіші запитання.  Сили духу вистачає хіба прийти на телеканал Коломойського, або вийти в скайп-зв’язок.

Сьогодні стало відомо, що на пропозицію зустрітися на дебатах, у штабі Зеленського відповіли – нехай Порошенко кличе на дебати Коломойського. До цього в штабі заявляли, їхній кандидат не хоче спілкуватися з опонентом, бо цього не потребує суспільство. Українці, в свою чергу все частіше повідомляють про те, що не хочуть купувати “кота в мішку”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...