У Запоріжжі безхатченки вирішили допомогти алергікам – відео

591

Щороку, у літній період тисячі мешканців Запоріжжя страждаються від алергічних реакцій спровокованих пилком амброзії. Період її цвітіння випадає на липень-серпень, саме у цей час у місті стоїть спека і це також провокує прояв алергії у містян.

Протягом останніх років з місцевого бюджету на боротьбу з амброзією почали віділяти кошти, та враховуючи неефективне їх використання, а також ту особливість, що насіння рослини може прорости навіть через 40 років, яскраво вираженого ефекту від боротьби не доводиться відчувати.

У цей час місцеві експерти запевняють, що амброзію треба знищувати методом хімічної обробки та виривання. Вчора, 5 липня група безхатченків, разом з активістами взялися розчищувати територію парку “Дубовий гай” від отруйної рослини.

Ручне виривання найефективніший і найдешевший метод боротьби з амброзією. Якщо цим методом безхатченки ліквідують амброзію в Запоріжжі, то в період цвітіння амброзії алергіки зможуть спокійно відпочивати в Дубовому Гаї, а кервіники не тільки нашого міста, а й всіх населених пунктів України зможуть отримати фактичні дані по вартості використання цього методу і його ефективності, – кажуть активісти.

Таким чином, невелика бригада безхатченків Запоріжжя може внести вагомий вклад в боротьбу з амброзією по всіх містах і селах України.

загрузка...