У Запоріжжі біля водонапірної башти, яку збираються внести до списку архітектурних пам’яток, помітили техніку

520
Скріншот з відео

У Запоріжжі вже декілька днів не вщухають пристрасті навколо водонапірної  башти побудованої у 1914, яка знаходиться на вул. Іванова Шевченківського району.

Після того, як з’явилася інформація, що на цьому місці планують збудувати черговий ТРЦ – суспільство повстало. Зрозуміло, що влада не дуже піклуватиметься історією, скоріш за все об’єкт знесуть.

Відомі запоріжці, а також просто не байдужі люди почали об’єднуватися, щоб врятувати пам’ятку. Наприклад, депутат Андрій Согорін від партії «Солідарність» написав відповідне звернення з проханням водонапірну башту за адресою Іванова, 2 внести у список архітектурних пам’яток.

Фото з Facebook

«На нашу спільну думку вона має історичну цінність та має бути внесеною в список архітектурних пам’яток Запорізької області» – йдеться у документі.

Щоправда, після цього почали лунати звинувачування у популізмі, однак, всі зійшлися на тому, що це не буде зайвим. Адже найменша похибка може коштувати архітектурної спадщини.

Журналісти «UA: Запоріжжя» повідомили, що сьогодні, 20 березня, на місці помітили спецтехніку. Як повідомили їх кореспонденти з місця події, на ділянці робітники прибирали сміття. Представник забудовника зазначив, що споруду не чіпатимуть.

загрузка...