У Запоріжжі будують нову дорогу з виїздом на Набережну – ФОТО

1522
Фото: zp.gov.ua

В Олександрівському районі реконструюють ділянку дороги на вулиці Шкільній, від вулиці Фортечної до вулиці Першої ливарної і далі з виходом на Набережну магістраль. Фактично тут збудують нову дорогу, з велосипедною доріжкою та новою зупинкою, повідомили у прес-службі міськради.

Проект розбитий на два етапи. У цьому році планують пройти від вул. Фортечної до вул. Першої ливарної. У 2019 році прийде черга виїзду на Набережну магістраль.

Тут не лише укладуть асфальт, а й влаштують тротуари, паркувальні кишені, встановлять бордюри, виконають реконструкцію мереж зовнішнього освітлення. Заплановані реконструкція та будівництво світлофорних об’єктів, благоустрій зеленої зони, встановлення пластикових автодорожніх люків та багато іншого. Передбачена і підготовка місця під розміщення зупинки громадського транспорту.

Варто відзначити, що вулиця Шкільна знаходиться у самому центрі Запоріжжя, проходить паралельно проспекту Соборному. Однак нормальна дорога тут практично відсутня. Приклад – відрізок від вулиці Фортечної до вулиці Першої ливарної. Відсутній і нормальний виїзд на Першу ливарну і далі на Набережну магістраль. Це при тому, що тут досить щільна забудова з великою кількістю багатоповерхових житлових будинків.

Фото: zp.gov.ua

Проектом тут передбачена і велосипедна доріжка. Планується, що вона виходитиме на Набережну магістраль через ділянку від вул. Глісерної до мостового переходу через р. М. Московка.

Читайте також: Почти 10 миллионов за 800 метров: на окраине Запорожья фирма депутата-оппоблоковца строит дорогу (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...