У Запоріжжі будуть відстоювати права тварин

45
«Цирк без тварин»

3 лютого у Запоріжжі пройде акцію протесту «Цирк без тварин». Активісти зберуться під стінами запорізького цирку, щоб відстояти заборону використання тварин у циркових шоу згідно закону України.

Варто відзначити, що ще в 2017 році у результаті багатомісячної боротьби зоозахисників в Україні було прийнято закон 5119-1 про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Окрім збільшення покарання (до 8 років позбавлення волі), новий законопроект обмежив діяльність в Україні шапіто з тваринами. Закон уточнює поняття “пересувний звіринець” і остаточно забороняє перевезення тварин для циркових цілей, тобто забороняє шапіто зі звірми”. Однак “циркачі”  продовжуть ігнорувати Закон та експлуатують тварий й далі.

«3 лютого біля будівлі державного цирку ми будемо чекати вас, щоб сказати: «Ми проти знущань над тваринами в цирку! Ми їх любимо!», – каже відома зоозахисник Олеся Кулик, що виступає організатором акції у Запоріжжі.

Цікаво, що час і місце зоозахисники вибрали не випадково, адже саме 3 лютого о 16:00 в запорізькому цирку стартує прем’єра нової програми «У світі циркових тварин»:

Початок акціїї о 15:30.

Подібні акції протесту проти використання тварин у циркових шоу зараз проходять у багатьох містах країни.  Так, 28 січня, мирний пікет біля цирка у Львові був зірваний місцевими провокаторами та поліцією. Ось, що там діялось:

ПІКЕТ ПРОТИ ВИКОРИСТАННЯ ТВАРИН У ЦИРКАХ

ПІКЕТ ПРОТИ ВИКОРИСТАННЯ ТВАРИН У ЦИРКАХ

Опубліковано Телеканал НТА 28 січня 2018 р.

Читайте також: 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...