У Запоріжжі чемпіона зустрічали з військовим оркестром

482
Сьогодні, у Запоріжжі з військовим оркестром Національної гвардії України зустрічали призера одного з найпрестижніших у світі турнірів з кіокушин карате KWF Open Karate Tournament/Karate Grand Prix 2018  – Бориса Булискєрія.

Вихованець Федерації кіокушинкайкан карате Запорізької області на сьогоднішній день є одним з найтитулованіших бійців кіокушинкай в Україні – володар Кубку Європи 2017 (Іспанія, WKB), Чемпіон Європи 2017 (Польща, WKB). Борис Буліскерія також є військовослужбовцем резерву військової частини 3033 Національної гвардії України. Від керівництва області спортсмена-бійця привітав заступник начальника управління – начальник відділу спорту Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Ковпак Владислав Олександрович.

Нагадаємо, 25 березня, у Японії пройшов міжнарожний турнір KWF з Кіокушин карате — Karate Grand Prix 2018. Наш земляк Борис Буліскерія посів третє місце у найпрестижнішій супер ваговій категорії.

Це традиційний турнір, який організовується у Японії шиханом Норіюкі Танака. Кращі бійці світу, з різних організацій з’їжджаються, щоб взяти участь у поєдинках: 740  спортсменів з 11 країн світу. Запоріжець виявився одним з кращих.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...