У Запоріжжі чиновниця, яка ігнорувала представників бізнесу, отримала надбавки – документ

607
Фотоілюстрація

У соціальних мережах з’явився пост Олексанра Зубченка, де він розповідає про надбавки директорки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації Оксана Матвіїшина, яку вона отримала в лютому. Найбільше чоловіка гнівить, що це саме та чиновниця, яка не вийшла до представників бізнесу, коли вони мітингували під стінами ЗОДА.

Диркторка отримала набавку в розмірі 8 тисяч гривень. Інформацію Зубченко дізнався з відповіді на запит. Документ опублікований в соціальних мережах.

«Отримую відповіді про заробітки обласних чиновників за минулий місяць. Інтерес викликала директорка Департаменту економіки та торгівлі Оксана Матвіїшина. Теоретично головний обов’язок цієї пані – підтримувати та захищати бізнес, сприяти його розвитку та процвітанню.

Фото: Олександра Зубченка

Наведу лише один приклад такого «захисту». 10 лютого сотні запоріжців біля ОДА протестували проти нових правил використання касових апаратів, які знищують малий бізнес та призведуть до закриття сотень маленьких магазинів, ательє, перукарень, кафе», – пише він.

Нагадаємо, що тоді до людей ніхто не вийшов: ані голова облдержадмістрації Віталій Туринок, ані Оксана Матвіїшина, або ж хтось інший. У «закритості» нової влади у вще згаданій установі вже давно розповідають громадяни.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...