У Запоріжжі депутат від Батьківщини не сплачує за комунальні послуги, виправдання банальні

1870

Велика стаття витрат – сплата за комунальні послуги. Однак від цього нікуди не дінешся. Прості запоріжці намагаються хоча б частково покривати борги. Досить дивно, коли депутати накопичують заборгованість за опалення, воду та не соромляться цього.

На сторінці у Facebook Вікторія Наумова звинуватила депутата Запорізької міськради від «Батьківщини» у систематичній не сплаті за комунальні послуги.

«Оце так! Депутат Запорізької міської ради від «Батьківщини» Віталій Рябцев виявився злісним неплатником за комуналку. Він заборгував понад 35 тисяч гривень за опалення, понад 17 тисяч гривень за гарячу воду, близько тисячі гривень за холодну воду та стільки ж за стоки. Це саме той, хто так активно піариться на темі ЖКГ та звинувачує комунальні підприємства у тому, що вони погано працюють. Вашими стараннями, Віталій Володимирович…», – пише користувачка соціальних мереж.

Після оголошення інформації багатьох цікавило чи справді вище вказана особа ухиляється від зобов’язань, адже пан Рябцев, справді, постійно критикує служби за бездіяльність. Реакція не забарилась. Він підтвердив факт, вказавши, що не вміє красти, тому не платить за послуги.

«Я такий як є. Не краду, красти не вмію. Хтось за чотири роки депутатства заробив мільйони. А я живу на прожитковий мінімум, як і більшість в цій країні. Вони хотіли мене цим образити, задіти. Але я за ці чотири роки навчився цю нечисть ненавидіти. Навчився боротися з ними. Настане час будемо саджати. І зі мною вони домовитися не зможуть», – пише депутат від «Батьківщини»

Коли інформація була оприлюднена, друзі та партійні боти кинулися виправдовувати свого політичного лідера місцевого значення. Втім, реальні люди не розуміють, як можна це виправдовувати і тим паче пишатися.

Депутат повинен представляти інтереси громади, а факт несплати за комунальні послуги паном Рябцевим свідчить хіба про те, що він не може допомогти навіть собі. Якщо людина не вміє красти, то чесно було б перекрити гарячу та холодну воду та відрізати батареї. У випадку, якщо людина користується послугами на рівні з усіма і не платить, бо їй не подобається щось, може свідчити лише про наглість та лукавство. Ситуація нагадує випадок, коли всім під’їздом збирають гроші на те, щоб полагодити водостічний канал, а кілька людей відмовляються здавати гроші, бо факт стікання води до підвалу їм не створює жодних незручностей.

Усі ми бачимо кількість біл-бордів з обличчям депутата-боржника, але й той час він заявляє, що “бідує”. Цікавить також й інший факт, чому при не сплаті за комуналку звичайним “смертним” припиняють надання послуг, а депутатам ні?

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...