У Запоріжжі до пошуків підлітка, який зник після конфлікту в родині, залучили службового собаку – фото

184

В родині, яка проживає в Дніпровському районі міста, стався конфлікт між дорослими та юнаком. Після чого останній зник. Батьки перелякалися та повідомили про інцидент в поліцію. До розшуків залучали чотирилапого співробітника правоохоронців – собаку Бая.

Вчора, 13 травня, близько 19:00 подзвонила мати 15 річного хлопця та розповіла, що після конфлікту її син пішов з дому у невідомому напрямку. Про його місце перебування нічого невідомо. Подібних ситуацій, коли підліток зникав, раніше не було, тож жінка дуже перелякалася. До того ж при собі він не мав мобільного телефону. Про це повідомляєтья на сайті ГУНП Запорізької області.

Окрім особового складу поліції до пошуків зниклого залучили кінологів. Службовий собака на прізвисько «Бай» взяв слід та спрямував правоохоронців до вулиці Бородинської в бік Великого Лугу. Пройшовши майже два кілометри правоохоронці знайшли хлопця, який цим часом прогулювався містом.

З дитиною все добре. Працівники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду з юнаком та його батьками. Їм надали координати центру психологічної допомоги для дітей та батьків, щоб в майбутньому подібного можна було уникнути.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...