У Запоріжжі естонський блогер-мандрівник поділиться досвідом подорожей на УАЗику

41
Фото: zp.gov.ua

У запорізькому Туристичному інформаційному центрі продовжується серія зустрічей з мандрівниками, які розповідають про свої лайфхаки та ідеї й діляться досвідом подорожей різними країнами. 27 серпня до Запоріжжя завітає незвичайний блогер-мандрівник з Естонії Арно Павел.

Чоловік вже п’ятий рік подорожує країнами СНД: Арно вже встиг відвідати Калмикію, Чечню, Північну Осетію, Україну, Литву, Латвію та Білорусь. Арно не планує зупинятись на досягнутому, адже почав свою довгу подорож через те, що хотів нових вражень та пригод, які не міг отримати на пенсії, хотів чути «живу» історію, заводити нові знайомства та дізнаватись, як живуть люди у різних містах та країнах.

У 2014 році для подорожей бездоріжжям Арно Павел придбав собі УАЗик, який з часом забрендував, і відправився в довгу мандрівку світом. Свої подорожі він описує у книжках.

В Україні мандрівник був вде двічі: вперше – під час служби в армії, вдруге – у 2016 році. Цей візит – третій, однак естонець вперше відвідає Запоріжжя. Зустріч з ним відбудеться 27 серпня у приміщенні Туристичного інформаційного центру. Початок оо 17:00.  Вхід на захід вільний за умови попередньої реєстрації тут.

Читайте також: Фото дня: запоріжці на Хортиці святкують День Державного прапора

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...