У Запоріжжі група людей займалась незаконним продажем військових товарі до Східної Азії

174
Фото прес-служби СБУ

НП: правоохоронцям вдалось викрити групу осіб, які займались у Запоріжжі незаконним вивезенням військових товарі з країни.

Група ділків, використовуючи підконтрольну комерційну структуру, отримала замовлення від представників однієї з країн Східної Азії на постачання комплектуючих до бронетехніки та військово-транспортної авіації. Чергове замовлення вони збирались переправити через одну з міжнародних кур’єрських служб доставки – вилучено 72 одиниці авіаційних комплектуючих, які планувались до відправлення.

Фото прес-служби СБУ

Піл час обшуків у приміщеннях комерційної структури співробітники СБУ виявили понад 120 одиниць радіоелектронних компонентів та комплектуючиї до бронетехніки, які планувались до міжнародної передачі, підроблені печатки та штампи необхідні для виготовлення пакета документів, фіктивну документацію про походження та якість комплектуючих. За висновками експертів вилучена продукція експортується виключно на підставі відповідних документів, що видає Державна служба експортного контролю України.

Фото прес-служби СБУ

Здійснення нелегальних поставок товарів могло створити підґрунтя для звинувачень нашої країни у недотриманні міжнародних режимів нерозповсюдження товарів військового призначення та подвійного використання, а також дискредитації національної системи експортного контролю країни.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення походження вилучених товарів та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...